Čerpání příspěvku na plavání

Vážení,

 

níže přikládáme informace k čerpání příspěvku na plavání od zaměstnavatele či zdravotní pojišťovny v době uzavření plaveckého areálu:

 

PŘÍSPĚVĚK OD ZAMĚSTNAVATELE:

Pokud máte možnost u svého zaměstnavatele čerpat příspěvek na plavání či saunu, v období uzavření plaveckého areálu, tak nám pošlete písemnou objednávku s požadovanými náležitostmi faktury ze strany zaměstnavatele na email: provozni@zabreh-bazen.cz. Objednávky budou vyřízeny zpravidla vždy ke konci měsíce, ve kterém byly objednávky vystaveny. Faktura bude zaslána pouze elektronicky! Nezapomeňte k objednávce přiložit kontaktní email pro zaslání faktury.

 

PŘÍSPĚVEK OD ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNY:

Příspěvek zdravotní pojišťovny na pohybové aktivity v rámci programu prevence zdraví můžete v době uzavření Plaveckého areálu vyčerpat dne 16. listopadu od 12 - 16 hodin. V tento den bude recepce otevřena pouze za účelem možnosti čerpání tohoto příspěvku. Zaplacená částka Vám bude ihned připsána na Vaši stávající/novou elektronickou peněženku. Nezapomeňte si sebou vzít elektronickou peněženku plaveckého areálu! Kredit uložený na elektronické peněžence má NEOMEZENOU PLATNOST!

 

UPOZORNĚNÍ!

Při příchodu na plavecký areál za účelem čerpání příspěvku a nabití elektronické peněženky dodržujte následující:

  • vstupujte jednotlivě
  • vstupujte pouze s ochranou dýchacích cest
  • při vstupu použijte dezinfekci rukou
  • preferujeme platbu kartou

 

V případě otázek volejte na tel.: 732 615 713, provozní Michaela Walterová, DiS., BBA

Přeje Všem pevné zdraví, Plavecký areál Zábřeh